Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Molbica - stare slike oko Konta

Prije svega dobrodošli na forum, bili samo u prolazu ili stalni član. U ovoj rubrici Vi pitate a mi, članovi foruma odgovaramo. Ako imate kakvo pitanje, koje ima veze s Rijekom i našim krajem, slobodno ga postavite. Stojimo svima na usluzi !
Za postavit pitanje trebate se registrirat, što je vrlo brz i jednostavan postupak u koji ćete se i sami uvjeriti.
Postavite pitanje i pretplatite se na odgovor.
Pogledajte RIJEŠENA i NERIJEŠENA pitanja.
Pravila foruma
Što bolje opišete naslov i vaše pitanje, to je veća vjerojatnost i da ćete prije dobiti odgovor. Vi kao autor pitanja možete označiti temu "NERIJEŠENO" ili "RIJEŠENO". Obavezno prilikom pisanja pitanja postavite opciju na NERIJEŠENO, s time će se vaše pitanje, prikazati u listi neriješenih pitanja, što još više povećava odgovor. Pretplatite se na temu, opcija je pri dnu svake teme. Ne stavljajte slike s drugih poslužitelja za pohranu sliku, koristite našu opciju za umetanje privitaka .
Hvala Vam na pitanju i nadamo se, da ćete što prije dobiti odgovor na vaše pitanje i biti zadovoljni s njime. Ukoliko ste dobili traženi odgovor, označite temu kao "RIJEŠENO".
seaman
Gost
Gost

Teme: 1

Molbica - stare slike oko Konta

Post broj:#1  PostPostao/la seaman » 6.5.2012, 18:18

Poštovani sugrađani,ima jednu molbu na sve koji posjeduju slike Rijeke 40-ih godina,posebno me interesira predio oko Konta iz sljedećeg razloga.Naime moj nono je bio vlasnik trgovine tekstilom u prostoru današnje optike(ako se ne varam)nekadašnja trgovina malim kučnim ljubimcima.Pa ako netko možda ima koju fotografiju bio bih mu zahvalan.Ime trgovine je bilo KLEMEN,po prezimenu.Nakon njegove smrti nasljedio sam dosta fotografija Rijeke nakon drugog svjetskog rata,unaprijed svima veliko hvala

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 856

Re: Molbica

Post broj:#2  PostPostao/la Adamić » 6.5.2012, 18:51

Naziv teme "Molbica" preimenovana je u "Molbica - stare slike oko Konta" . Zato, što molba ne znači ništa, jer se ne zna o čemu se radi .

kod konta.jpg
kod konta.jpg (182.54 KiB) Pogledano 24 puta

Mislite na ovaj dio ?

seaman
Gost
Gost

Re: Molbica - stare slike oko Konta

Post broj:#3  PostPostao/la seaman » 7.5.2012, 00:18

Tako je upravo taj dio

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 856

Post broj:#4  PostPostao/la Adamić » 7.5.2012, 00:38

U redu, bude li koja slikica stavit ćemo. Imate iznad vašeg prvog posta opciju "Pretplati se", dakle kad vam netko posta u ovoj temi bit ćete obaviješteni na vaš email. Korisna opcija ukoliko nemate vremena visiti stalno po forumu.

gost

Post broj:#5  PostPostao/la gost » 7.5.2012, 22:16

seaman napisao:Poštovani sugrađani,ima jednu molbu na sve koji posjeduju slike Rijeke 40-ih godina,posebno me interesira predio oko Konta iz sljedećeg razloga.Naime moj nono je bio vlasnik trgovine tekstilom u prostoru današnje optike(ako se ne varam)nekadašnja trgovina malim kučnim ljubimcima.Pa ako netko možda ima koju fotografiju bio bih mu zahvalan.Ime trgovine je bilo KLEMEN,po prezimenu.Nakon njegove smrti nasljedio sam dosta fotografija Rijeke nakon drugog svjetskog rata,unaprijed svima veliko hvala

A možda bi i pokoju fotografiju podijelio s nama? ;)

seaman
Gost
Gost

Post broj:#6  PostPostao/la seaman » 7.5.2012, 23:45

Naravno čim ih sortiram,pregledam,podijelit ću večinu s vama.

• Similar Topics
    Odgovori
    Pogledano
    Zadnji post

Vrati se na: Pitanja i odgovori