Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

{RIJEŠENO} Chat Grada Rijeke

Prije svega dobrodošli na forum, bili samo u prolazu ili stalni član. U ovoj rubrici Vi pitate a mi, članovi foruma odgovaramo. Ako imate kakvo pitanje, koje ima veze s Rijekom i našim krajem, slobodno ga postavite. Stojimo svima na usluzi !
Za postavit pitanje trebate se registrirat, što je vrlo brz i jednostavan postupak u koji ćete se i sami uvjeriti.
Postavite pitanje i pretplatite se na odgovor.
Pogledajte RIJEŠENA i NERIJEŠENA pitanja.
Pravila foruma
Što bolje opišete naslov i vaše pitanje, to je veća vjerojatnost i da ćete prije dobiti odgovor. Vi kao autor pitanja možete označiti temu "NERIJEŠENO" ili "RIJEŠENO". Obavezno prilikom pisanja pitanja postavite opciju na NERIJEŠENO, s time će se vaše pitanje, prikazati u listi neriješenih pitanja, što još više povećava odgovor. Pretplatite se na temu, opcija je pri dnu svake teme. Ne stavljajte slike s drugih poslužitelja za pohranu sliku, koristite našu opciju za umetanje privitaka .
Hvala Vam na pitanju i nadamo se, da ćete što prije dobiti odgovor na vaše pitanje i biti zadovoljni s njime. Ukoliko ste dobili traženi odgovor, označite temu kao "RIJEŠENO".
M.D.
Gost
Gost

Teme: 1

{RIJEŠENO} Chat Grada Rijeke

Post broj:#1  PostPostao/la M.D. » 30.1.2015, 13:20

Kao i šta sam naziv kaže radi se o chatu Grada Rijeke. Na tom chatu sam se često družio sa ljudima
iz Rijeka i njegove okolice ta na taj način stekao i mnoga poznanstva. Međutim nešto ne štima sa tim chatom,
ne može mu se pristupiti, probao sam već na bezbroj načina.
Da li postoji kakva mogućnost da se stvori Chat Grada Rijeke kojem će biti moguć pristup bez registracije ili da
se evanutualno kontaktira ako je moguće kreatora tog chata i da stvori promjene koje će omogućiti ponovo druženje.

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 916

Re: Chat Grada Rijeke

Post broj:#2  PostPostao/la Adamić » 30.1.2015, 14:04

http://rimis.rijeka.hr/chat/

Nisam se mogao spojiti na rimis.rijeka.hr:8080.

Mogući razlozi:

- Chat server na rimis.rijeka.hr je trenutno nedostupan.

- Vaše računalo koristi firewall ili proxy server. Molimo osigurajte da vaš firewall dozvoljava izlazno TCP spajanje na rimis.rijeka.hr na portu 8080.

Uspio sam nekako doći do ulaza u chat , evo što mi izbaci.

rimis.rijeka.hrchat.jpg
rimis.rijeka.hrchat.jpg (88.78 KiB) Pogledano 4516 puta

Ukratko CHAT je mrtav i općenito nisu više u modi. Teško da će ikad zaživjeti u ovom obliku.
Slika

transurffing
Šta da ?
Šta da ?

Teme: 1

Re: Chat Grada Rijeke

Post broj:#3  PostPostao/la transurffing » 31.1.2015, 16:58

Da, isto tako se i meni pojavi kad želim ući.
Poslao sam upit na još jedno mjesto pa ću vidjeti šta će odgovorit.
Taj chat je bio jako zabavan i stilski je bolje izgledao od bilo kojeg drugog chata.
Ja se nadam da će opet zaživjeti :)

• Similar Topics
    Odgovori
    Pogledano
    Zadnji post

Vrati se na: Pitanja i odgovori