Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

{RIJEŠENO} Trg Republike Hrvatske 3, nekada banka??

Prije svega dobrodošli na forum, bili samo u prolazu ili stalni član. U ovoj rubrici Vi pitate a mi, članovi foruma odgovaramo. Ako imate kakvo pitanje, koje ima veze s Rijekom i našim krajem, slobodno ga postavite. Stojimo svima na usluzi !
Za postavit pitanje trebate se registrirat, što je vrlo brz i jednostavan postupak u koji ćete se i sami uvjeriti.
Postavite pitanje i pretplatite se na odgovor.
Pogledajte RIJEŠENA i NERIJEŠENA pitanja.
Pravila foruma
Što bolje opišete naslov i vaše pitanje, to je veća vjerojatnost i da ćete prije dobiti odgovor. Vi kao autor pitanja možete označiti temu "NERIJEŠENO" ili "RIJEŠENO". Obavezno prilikom pisanja pitanja postavite opciju na NERIJEŠENO, s time će se vaše pitanje, prikazati u listi neriješenih pitanja, što još više povećava odgovor. Pretplatite se na temu, opcija je pri dnu svake teme. Ne stavljajte slike s drugih poslužitelja za pohranu sliku, koristite našu opciju za umetanje privitaka .
Hvala Vam na pitanju i nadamo se, da ćete što prije dobiti odgovor na vaše pitanje i biti zadovoljni s njime. Ukoliko ste dobili traženi odgovor, označite temu kao "RIJEŠENO".
enagy
Poznata osoba
Poznata osoba

Teme: 1

{RIJEŠENO} Trg Republike Hrvatske 3, nekada banka??

Post broj:#1  PostPostao/la enagy » 12.2.2015, 17:16

Trg Republike Hrvatske 3 je adresa Foto Jadranke(sa lijeve strane je Mc Donalds a sa desne trafika(nekoc frizer za muskarce).
U zadnjem dijelu foto radnje su masivna,stara metalna vrata koja razdvajaju radnju i trafiku i koja su naravno zatvorena.Mislim da je to dvoje nekad bilo povezano(barem se tako sjecam po pricama kao mali)i da je to bila banka :ne znam: ..Molim za pomoc da saznam sta je tu nekad bilo....I da, nikad nisam nigdje naletio na slike te zgrade iz proslosti a koje bi volio vidjeti(jer sam tu odrastao :D )Jos nesto...U zadnjem dijelu radnje su stepenice koje vode na prvi kat u stan(znaci radnja i stan su povezani)dok svi ostali stanari koji stanuju iznad(2,3,4 kat)u svoje stanove ulaze sa druge strane bocno tj.sa ceste...
Evo nadam se da sam dao dosta informacija pa molim za pomoc

Whitehead
Poznata osoba
Poznata osoba

Re: Trg Republike Hrvatske 3, nekada banka??

Post broj:#2  PostPostao/la Whitehead » 12.2.2015, 18:22

enagy napisao:Trg Republike Hrvatske 3 je adresa Foto Jadranke(sa lijeve strane je Mc Donalds a sa desne trafika(nekoc frizer za muskarce).
U zadnjem dijelu foto radnje su masivna,stara metalna vrata koja razdvajaju radnju i trafiku i koja su naravno zatvorena.Mislim da je to dvoje nekad bilo povezano(barem se tako sjecam po pricama kao mali)i da je to bila banka :ne znam: ..Molim za pomoc da saznam sta je tu nekad bilo....I da, nikad nisam nigdje naletio na slike te zgrade iz proslosti a koje bi volio vidjeti(jer sam tu odrastao :D )Jos nesto...U zadnjem dijelu radnje su stepenice koje vode na prvi kat u stan(znaci radnja i stan su povezani)dok svi ostali stanari koji stanuju iznad(2,3,4 kat)u svoje stanove ulaze sa druge strane bocno tj.sa ceste...
Evo nadam se da sam dao dosta informacija pa molim za pomoc

Filiale banca cassa risparmio .....

Filiale banca cassa risparmio.jpg
Filiale banca cassa risparmio.jpg (583.42 KiB) Pogledano 489 puta

1919.

Filiale banca cassa risparmio 1919.jpg
Filiale banca cassa risparmio 1919.jpg (229.68 KiB) Pogledano 489 puta

Oko 1980 tih

26107330013449142288784.jpg
26107330013449142288784.jpg (131.15 KiB) Pogledano 489 puta

Bilo bi zanimljivo poslikati interijer te zgrade (barem ta vrata i stepenice).

enagy
Poznata osoba
Poznata osoba

Post broj:#3  PostPostao/la enagy » 12.2.2015, 18:31

Whitehead hvala ti lijepa na slikama.....Poslikat cu kad budem navratio kod oca....mada se vrata sada tesko i vide jer su masine i roba pored njih....mogu slikati stepenice :)

enagy
Poznata osoba
Poznata osoba

Post broj:#4  PostPostao/la enagy » 12.2.2015, 18:36

Mislim da su stepenice izvorne ili barem jakooooo stare..Ima ih 26. Znaci izgleda je ipak bila banka

Whitehead
Poznata osoba
Poznata osoba

Post broj:#5  PostPostao/la Whitehead » 12.2.2015, 18:59

Znači riješeno ili da sačekamo tvoje slike?

enagy
Poznata osoba
Poznata osoba

Post broj:#6  PostPostao/la enagy » 12.2.2015, 19:01

Stavi rijeseno :)

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 866

Post broj:#7  PostPostao/la Adamić » 12.2.2015, 20:48

Autor (pokretač) teme može staviti status "Riješeno". ;)

enagy
Poznata osoba
Poznata osoba

Post broj:#8  PostPostao/la enagy » 12.2.2015, 20:50

Hvala :) jos se ucim

• Similar Topics
    Odgovori
    Pogledano
    Zadnji post

Vrati se na: Pitanja i odgovori