Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Novi nogometni stadion HNK Rijeka na Kantridi i kamp na Pehlinu

Riječki razvojni projekti
Jugolinija
Poznata osoba
Poznata osoba

Re: Novi nogometni stadion HNK Rijeka na Kantridi i kamp na Pehlinu

Post broj:#271  PostPostao/la Jugolinija » 9.1.2017, 07:12

chrisdelfiume napisao:Kapacitet : od 12 000 do 14 0000 ???

Premalo!!! :(

Preuzeto sa: viewtopic.php?f=19&t=222&start=255

A za koga da se gradi veci? Koliko puta se Kantrida popunila do zadnjeg mjesta u zadnjih 30 godina?
Yes, to dance beneath the diamond sky,with one hand waving free,silhouetted by the sea,circled by the circus sands,with all memory and fate,driven deep beneath the waves, let me forget about today until tomorrow

DoX
Šegrt
Šegrt

Post broj:#272  PostPostao/la DoX » 9.1.2017, 07:55

Ja sam isto za veći stadion, jer je to nešto šta se ne gradi za sutra, nego da traje najmanje 50 godina. Isto tako, pretplatnika je sve više svake godine, a ako i u budućnosti budemo gledali ovako jaku Rijeku (a nadam se da hoćemo), ta bi brojka trebala i dalje rasti. Mislim da bi za grad ove veličine bio ok stadion od 18-20 000 mjesta. Tu su i utakmice reprezentacije, koju bi tada trebali češće gledati na novoj Kantridi.

Polako se ljudima vraća i navika odlazaka na utakmice, koju su s godinama izgubili, a isto tako je sve više onih koji bojkotiraju Rujevicu zbog svih ovih nebuloza oko nove Kantride. Naravno da i u najboljem slučaju stadion ne bi bio pun svaku utakmicu, ali sam uvjeren da bi se napunio s vremena na vrijeme.

Tu je i trenutna cijena ulaznica koja je za naš standard ipak previsoka, ako bi dodatni sadržaji na novoj Kantridi poslovali dobro i ulaznice postale jeftinije, to bi privuklo još više ljudi.

Dakle stadion 18-20 000 bi po meni bio isplativ, naravno nemoguće je to prognozirati 100%, ali ako Rijeka ovako nastavi, a trebala bi, ništa nije nemoguće. Valja dugoročno razmišljati.

Jugolinija
Poznata osoba
Poznata osoba

Post broj:#273  PostPostao/la Jugolinija » 25.1.2017, 08:06

DoX napisao:Ja sam isto za veći stadion, jer je to nešto šta se ne gradi za sutra, nego da traje najmanje 50 godina. Isto tako, pretplatnika je sve više svake godine, a ako i u budućnosti budemo gledali ovako jaku Rijeku (a nadam se da hoćemo), ta bi brojka trebala i dalje rasti. Mislim da bi za grad ove veličine bio ok stadion od 18-20 000 mjesta. Tu su i utakmice reprezentacije, koju bi tada trebali češće gledati na novoj Kantridi.

Polako se ljudima vraća i navika odlazaka na utakmice, koju su s godinama izgubili, a isto tako je sve više onih koji bojkotiraju Rujevicu zbog svih ovih nebuloza oko nove Kantride. Naravno da i u najboljem slučaju stadion ne bi bio pun svaku utakmicu, ali sam uvjeren da bi se napunio s vremena na vrijeme.

Tu je i trenutna cijena ulaznica koja je za naš standard ipak previsoka, ako bi dodatni sadržaji na novoj Kantridi poslovali dobro i ulaznice postale jeftinije, to bi privuklo još više ljudi.

Dakle stadion 18-20 000 bi po meni bio isplativ, naravno nemoguće je to prognozirati 100%, ali ako Rijeka ovako nastavi, a trebala bi, ništa nije nemoguće. Valja dugoročno razmišljati.

opet- tko moze garantirati da bi Rijeka mogla redovito puniti takav stadion?Bilo danas,bilo za 50 godina. pogledajte Split- oni nikad nisu imali prosjecnu gledanost iznad 20 000 ako se ne varam a svaka usporedba mentaliteta je besmislena. Obicnim ljudima cifre od milijun eura i preko nisu pojmljive, pa se sa njima razbacuju kao da je rijec o sitnisu. Najlakse je tudjim k***** gloginje mlatit :kava:
Postoji razlog zasto je Misko krcat para- svako ulaganje koje je napravio je bilo dobro odmjereno i preispitano, jer da se vodio megalomanijom- niti bi imao koliko ima danas, niti bi uopce bio u poziciji da dovede Rijeku tu gdje je danas.

Ili drugim rijecima- kladim se da svatko od vas zivi zivotom primjerenim svojim financijskim mogucnostima(vise ili manje). Jer u suprotnom, vjerujem da bi vidio poprilicno puno novih mercedesa parkiranih ispred pučke kuhinje. Tako da jednostavno se moramo svi kolektivno pomiriti da klub još nije zreo za takav stadion, i upitno je kada će i hoće li uopće biti.

Mislim da su ljudi malo previse mislima u ligama petice a premalo na pasnjacima HNL-a, sto je u potpunosti razumljivo ali nesmiju izgubiti doticaj sa realnoscu- a to je da zivimo u maloj i siromasnoj zemlji i da se pravila koja se odnose na npr Talijane, Engleze, Spanjolce itd. ne odnose na nas- sto zbog drzave, sto zbog lige. Isto tako- pravila koja se odnose na npr Splicane i Zagrepcane se ne odnose na nas. Dovoljno je pogledati demografiju njihovih navijaca u odnosu na nase i stvari postaju jasnije. Mentalitet je drukciji, ljudi su drukciji, platezna moc je drukcija, cijene ulaznica su drukcije, stopa nezaposlenosti je drukcija, broj stanovnika je drukciji... Sve je drukcije. Jedino sto nas veze sa tim gradovima je prometna infrastruktura(bukvalno govoreci)

Svi sigurno sanjamo stadion od jedno 60 000 ljudi u Rijeci, dupke pun za utakmicu finala lige prvaka, dok s jedne strane stoji Rijeka a s druge strane Real Madrid ili Barca ili netko treci... Ali na tome ce i ostati, jer snovi smiju biti zvijezde vodilje, ali nesmiju biti modus operandi.

Gledaj na youtube.com

Idemo korak po korak. Kantrida bi se mogla zlatom popločati kad bi to bilo isplativo, ali nije, tako da treba ostati na zemlji i biti realan ako ne zelimo da nam klub dozivi sudbinu Hajduka
Yes, to dance beneath the diamond sky,with one hand waving free,silhouetted by the sea,circled by the circus sands,with all memory and fate,driven deep beneath the waves, let me forget about today until tomorrow

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 857

Post broj:#274  PostPostao/la Adamić » 28.1.2017, 17:42

Evo kako bi obalni pojas mogao izgledati i cijena se penje na 40 mil €. Ok cijena ,za investitora koji bi gradio trgovački kompleks.

obalni pojas kantrida stadion .jpg
ZDL -12 mjesec 2016.
obalni pojas kantrida stadion .jpg (47.62 KiB) Pogledano 122 puta

kantrida stadion .jpg
kantrida stadion .jpg (164.81 KiB) Pogledano 122 puta

http://www.psam.uk.com/rijekas-seaside- ... en-in-2020

Madeinri
Poznata osoba
Poznata osoba

Post broj:#275  PostPostao/la Madeinri » 9.2.2017, 20:58

Miske Lule Damire zivjeli smo sto godina i bez tebe.Imao si casne namjere dok je bilo para.Znamo da je off-shore na nivou tvoje dalmacije i da ti vise ne daju para za zajebanciju.NISI nista kupio u polusezoni.A mislis ozbiljno?Koga lazes amigo?Dinamo je kupio svasta u sarenim bojama a nama ne treba nista?Priznaj da ti je biznis u banani,da tvoji poslodavci cuvaju pare za neke druge stvari i da si se zaletio.Reci deckima koji zive za klub.Ima se para ali ne vise za HNK RIJEKU.Pa normalno je da nekada ne ide po spagu.Samo priznaj i volimo te kao prije.Znamo da si bio Torcida bio vise od pola zivota.Normalno da nemas 'ono' u sebi ali ajde nas si. Jbga mene je nonic vodio na Kantridu jos u 70' a to mi nikakve pare ovoga svijeta ne mogu uzeti.KANTRIDAje nasa i vrati nam je nazad bilo kakvu.Staru,razrusenu ili novu.Daj izbaci 'ono' iz sebe i budi FF ,pusti lovu i da budemo PRVACI finalmente!!!
Su
Zadnja izmjena: Madeinri; 9.2.2017, 22:21; ukupno mijenjano 1 put/a.

Madeinri
Poznata osoba
Poznata osoba

Post broj:#276  PostPostao/la Madeinri » 9.2.2017, 21:19

Otvorimo oci dragi moji,na koliko nam je zadnjiih derbija bio nas Predsdjednik?Na koliko ih nisu bili razni Abamovici,Berluske,Kinezi,Arabi?
Nesto tu ne valja.Dosao bi nas ali je frka u firmi.Otpustili su 20000 ljudi.Imaju para samo za svoje riti.Za Rijeku ostale su samo price.Ili price varalice..Ova ekipa je svjetska.Neka igraci odrade ovo do kraja ....PRVACI

Jugolinija
Poznata osoba
Poznata osoba

Post broj:#277  PostPostao/la Jugolinija » 9.2.2017, 23:41

Madeinri napisao:Miske Lule Damire zivjeli smo sto godina i bez tebe.Imao si casne namjere dok je bilo para.Znamo da je off-shore na nivou tvoje dalmacije i da ti vise ne daju para za zajebanciju.NISI nista kupio u polusezoni.A mislis ozbiljno?Koga lazes amigo?Dinamo je kupio svasta u sarenim bojama a nama ne treba nista?Priznaj da ti je biznis u banani,da tvoji poslodavci cuvaju pare za neke druge stvari i da si se zaletio.Reci deckima koji zive za klub.Ima se para ali ne vise za HNK RIJEKU.Pa normalno je da nekada ne ide po spagu.Samo priznaj i volimo te kao prije.Znamo da si bio Torcida bio vise od pola zivota.Normalno da nemas 'ono' u sebi ali ajde nas si. Jbga mene je nonic vodio na Kantridu jos u 70' a to mi nikakve pare ovoga svijeta ne mogu uzeti.KANTRIDAje nasa i vrati nam je nazad bilo kakvu.Staru,razrusenu ili novu.Daj izbaci 'ono' iz sebe i budi FF ,pusti lovu i da budemo PRVACI finalmente!!!
Su

otkud ti ovo boldano?

Prethodni

• Similar Topics
    Odgovori
    Pogledano
    Zadnji post

Vrati se na: Projekti