Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Lakrdija od Kvarner festa

Aktualni događaji u Rijeci i okolici.
krabujosnica
Gost
Gost

Re: Lakrdija od Kvarner festa

Post broj:#16  PostPostao/la krabujosnica » 13.5.2015, 21:10

Nismo se shvatili izgleda. Mislio sam na to da i sami shvaćate da je organizatoru ovo što organizira financijski isplativije nego
luka lik napisao:...Vivien Galeta i Voljen Grbac, Radojka Šverko, Putokazi, Klapa Luka,Alen Polić...

I oni imaju svoju publiku, ali sigurno manjeg opsega. Koliko je to pohvalino ili ne, o tome se da raspravljati... Ja bi prvi radije da baš za maškare imamo nešto prikladnije maškarama od Rozge i sličnih, ali publika očito kaže drukčije.

A što se Ultre i sličnih evenata tiče, da se organizatoru ponude adekvatni uvjeti vrlo vjerojatno bi se organiziralo takvo nešto, ali nekako sumnjam da je to izvedivo na našim prostorima. A volio bi da je suprotno... Iako osobno, kao ljubitelj elektronske glazbe, baš Ultru doživljavam kao komercijalni isprdak koji isključivo privlači mase (jako uspješno) :mrgreen: Kažu da je atmosfera fantastična, iako 99% ekipe nema blage veze inače s tom glazbom :mrgreen:

sposaric
Volim Rijeku
Volim Rijeku

Teme: 3

Post broj:#17  PostPostao/la sposaric » 16.5.2015, 09:08

Ovo će vam biti zanimljivo u smislu društvoslovlja /sociologije/. Sinoć sam išao u Lidl na Zametu po pivo. Pred ulazom stajala je jedna zgodna cura od kakvih 30-35 godina. Lijepo se je osmjehnula, pozdravi me i zamoli ako imam nešto sitnoga, jer nema dovoljno za autobus a ide na Severinu! Moram priznati da me je stvarno osvojila osmijehom; imao sam, čini mi se, oko četiri kune sitniša i to sam joj dao... Eto tako. Kvarner fest i slične "hopa-cupa" priredbe i "cajke" organiziraju bogati za siromašne, takvih je sve više, a među njih i sebe računam, naravno, u materijalnom smislu. Umrla "daj babi kunu", namjesto nje imamo već stotinjak mlađih...

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 917

Post broj:#18  PostPostao/la Adamić » 13.6.2015, 22:12

Da, to je Kvarner !!!! :riganje: : lud
Kvarnerfest Rijeka.jpg
Kvarnerfest Rijeka.jpg (163.55 KiB) Pogledano 1039 puta

Grb Hajduka , jastučnice, palentari drveni i ostale seljoberi fore koje nemaju veze s Rijekom i našim krajem.

https://www.facebook.com/kvarnerfest/po ... 9751937001
Slika

eneo
Rijeka, Kvarner i Gorski kotar !
Rijeka, Kvarner i Gorski kotar !

Teme: 4

Post broj:#19  PostPostao/la eneo » 6.7.2015, 09:57

Da, meni ništa čudno. Već sam navikao odmalena na takve prizore. Prodavači suvenira i sličnih gluposti uvijek su dolazili sa istoka. Neka prodaju ljudi ako kupaca ima. :putopisac:

Prethodni

Vrati se na: Aktualno