Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Villa Anna na Pećinama (1903.)

Sve zgrade iz razdoblja 1901 pa do 1945. kad smo bili pod Mađarima i Talijanima.
gost

Re: Villa Anna na Pećinama

Post broj:#16  PostPostao/la gost » 30.12.2011, 10:34

LLeon napisao:
mikimiki napisao:opet ti Adamić sa stojadinom! VOZIO JE YUGA!!!!!!

Možda i yuga, ali krajem osamdesetih je imao stojadina (bijeloga), pa je došao žuti Volvo, pa neki Renault (mislim Safrane ili tako nešto)

Lleon, netočno. Čuj, bio mi je šef, pa znam.
YUGO do 1992. (možda je stoleta imao prije?)
1992. nabavio Renault Safrane bijeli
1996. nabavio žutog Volva.
199. ? nabavio je prvi ali ne i zadnji Grand Cherokee i Audi (crni) neki vrhunski tad

jedna zanimljivost: nikad nije bio dobar vozač, svaki mjesec Yugo bio kod mehaničara (iz Lenca-zato se zna trač) jer bi zgorio kvačilo. A prvog terenca stalno je vozio na režimu sva 4 kotača, pa je serviser rekao njegovom šoferu "ma da mi je znat koja je budala ovo vozila?" : lud

LLeon
Baniran
R13kA
R13kA

Teme: 4

Post broj:#17  PostPostao/la LLeon » 30.12.2011, 14:35

mikimiki napisao:Čuj, bio mi je šef, pa znam.

Ako Ti tako kažeš. :ne znam: : daj pet Iako, nije ni moj izvor iz VL za bacit. :lol:

mikimiki napisao:1992. nabavio Renault Safrane bijeli

Safrane se počeo proizvodit 1992. a danas bi bio u rangu Vel Satisa. Tad je već bio frajer . : frajer

gost

Post broj:#18  PostPostao/la gost » 30.12.2011, 14:50

tvoj izvor možda nije loš ni za bacit, ali ima slabu memoriju. ja pamtim ko slon, naročito traume.Svojim yugom me skoro pregazio....jurcao je van iz parkinga (još nije imao privilegiju parkiranja auta unutar kruga).

gost

Post broj:#19  PostPostao/la gost » 30.12.2011, 19:01

mikimiki napisao:jedna zanimljivost: nikad nije bio dobar vozač ...

Nije sirotan jedini

Prethodni

• Similar Topics
    Odgovori
    Pogledano
    Zadnji post

Vrati se na: 1901. - 1944.