Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Riječka povijesna zastava

Općeniti razgovori o Rijeci, koji nisu pokriveni drugim rubrikama.

Jeste li za povratak riječke povijesne zastave (karmin crveno-zlatno žuto-kobaltno plave) ?

Ne
3
5%
Da
55
95%

Ukupno glasova : 58

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 857

Re: Riječka povijesna zastava

Post broj:#106  PostPostao/la Adamić » 10.9.2016, 19:15

Država ponovno stopirala riječku trobojnicu?
http://www.fiuman.hr/drzava-ponovno-sto ... robojnicu/

S obzirom na mnogobrojne današnje upite o trenutnom statusu riječke trobojnice, evo odgovora na jednom mjestu: Ministarstvo uprave nema m..a ni potvrditi ni odbiti odluku. Članovi Povjerenstva se sastali, zaradili si naknade i zaključili da nemaju pojma što bi. Izvjesna gospođa koja nešto zna o temi (sudjelovala u odbijanju zastave 98.godine) se nije pojavila (ne znam da li i njoj svejedno pripada naknada) pa odluku nisu donijeli. Obrazloženje je najblaže rečeno tragično pa ćemo na njega uskoro reagirati. Imamo odgovor na sve scenarije i sigurno nećemo dopustiti da se nekoliko zagrebačkih birokrata poigrava s jednoglasnom odlukom izabranih predstavnika građana našeg grada.

Danko švorinić

Sankt Veit am Flaum
Poznata osoba
Poznata osoba

Teme: 3

Re: Riječka povijesna zastava

Post broj:#107  PostPostao/la Sankt Veit am Flaum » 5.10.2016, 20:24

Ne znam da li bi se ova vijest mogla staviti i tu. Možda u nekoj novoj temi npr. "Riječani avanturisti". Ja sam stavio ovdje zbog slijedeće slike:

Slika

http://www.index.hr/black/clanak/foto-t ... 23809.aspx

Prethodni

• Similar Topics
    Odgovori
    Pogledano
    Zadnji post

Vrati se na: Općenite rasprave