Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Izlasci

Općeniti razgovori o Rijeci, koji nisu pokriveni drugim rubrikama.
Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 914

Re: Izlasci

Post broj:#76  PostPostao/la Adamić » 30.1.2012, 19:51

Discotheque Crossroad Malinska nema je više.

Discotheque Crossroad Malinska 2011-12-26 13.42.40.jpg
Discotheque Crossroad Malinska 2011-12-26 13.42.40.jpg (72.56 KiB) Pogledano 3427 puta

Čelnik Šoto Venta je izjavio kako seljenje donosi i gašenje popularne diskoteke Crossroad. Odlučili su se posvetiti isključivo našoj temeljnoj djelatnosti – trgovini keramikom i sanitarijama. Diskoteka, što se nas tiče, ostaje prošlost.
Discotheque Crossroad Malinska 2011-12-26 13.43.06.jpg
Discotheque Crossroad Malinska 2011-12-26 13.43.06.jpg (98.79 KiB) Pogledano 3427 puta

Tu se je pilo prije. :piti:

Adamić napisao:Jedan Crossroads u Malinskoj smješten u nekoj šumi na raskrižju bolji je od cijele riječke noćne ponude . Još kad moraš do Crossa platiti 30 kuna za most, 30 kuna za upad i opet je sve krcato jer muzika je predobra i komadi. :pušiti: :piti: :slušati:
2010 kolovoz (2) Discotheque Crossroad Malinska.jpg
2010 kolovoz (2) Discotheque Crossroad Malinska.jpg (168.79 KiB) Pogledano 3427 puta

2010 kolovoz (1).jpg
2010 kolovoz (1).jpg (110.17 KiB) Pogledano 3427 puta

Bilo je i nekoliko navijača Rijeke koji su došli poslije utakmice Karlovac- Rijeka. :nk rijeka:
Slika

TeoTomi
ĆO !!!
ĆO !!!

Post broj:#77  PostPostao/la TeoTomi » 3.2.2012, 20:22

SVI POMALO POSTAJU SALONI/ SAJMOVI KNJIGA
KNJIGA
Adamić napisao:Dobro kaže Karolina. Inače ako što slabo pamtim to su strana imena kafića. Jer mi nemaju neku logiku. Hemingway nema nikakve veze s Rijekom . Naprimjer neki ljudi će možda krivo i izgovarati nazive restorana npr. pizzera Do it na Kozali. Netko ko ne zna engleski će reći da se zove doit umjest duit. Znači strana imena rade pomutnju.

Puno su mi simpatičnija i bolje upečatljivija naša imena . Na Korzu se baš ne mogu sjetiti ni jednog jer ih na hrv. jeziku i nema. Dva lava niše nema ,Kafić Mačak možda ako još nosi to ime na Jadranskom trgu. :ne znam: Tako ih malo ima da se nemogu ni sjetiti ni jednog... sve neke Budhe, Capitano, Phanas

Meni je želja da otvorim jednog dana jedno pravo mirno domaće mjesto. Bez alkohola samo kavice i čajevi... :zastava:

Fiuman
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 22

Post broj:#78  PostPostao/la Fiuman » 3.2.2012, 20:31

I brzo ćeš propasti, danas se otvara i zarađuje ono što se traži, jbg vlasnik budhe nije slušao cajke ali ih je otvorio pa je zarađivao masnu lovu, ja bi otvorio neki kafić, nazvao ga nekim riječkim imenom, unutra sve old school slike grada, što ljudi nisu ni vidjeli, ali bilo bi svega za piti, i pristupačne cijene, kava, cedevita, piva, coca cola, na tome se zarađuje, a ne on stavi kavu 10kn, mala piva 15kn, pa tko će to kupiti, a kada je piva velika 11kn, pa kada se počnu vrtiti runde, još ako imaš telku pa je tekma...zarada je tvoja, samo ljudi tj., vlasnici ne razmišljaju tako...

mlaka5
Rijeka, Kvarner i Gorski kotar !
Rijeka, Kvarner i Gorski kotar !

Teme: 2

Post broj:#79  PostPostao/la mlaka5 » 4.2.2012, 18:53

Fiuman napisao:I brzo ćeš propasti, danas se otvara i zarađuje ono što se traži, jbg vlasnik budhe nije slušao cajke ali ih je otvorio pa je zarađivao masnu lovu, ja bi otvorio neki kafić, nazvao ga nekim riječkim imenom, unutra sve old school slike grada, što ljudi nisu ni vidjeli, ali bilo bi svega za piti, i pristupačne cijene, kava, cedevita, piva, coca cola, na tome se zarađuje, a ne on stavi kavu 10kn, mala piva 15kn, pa tko će to kupiti, a kada je piva velika 11kn, pa kada se počnu vrtiti runde, još ako imaš telku pa je tekma...zarada je tvoja, samo ljudi tj., vlasnici ne razmišljaju tako...

..tocno !!!
...krepat,ma ne molat...

TeoTomi
ĆO !!!
ĆO !!!

Post broj:#80  PostPostao/la TeoTomi » 24.8.2014, 23:00

Dali Netko zna nešto o Mustafi (nekadašnje okupljalište negdje oko želj. stanice)

giovanni
Volim grad koji teče !
Volim grad koji teče !

Post broj:#81  PostPostao/la giovanni » 26.6.2016, 21:05

TeoTomi napisao:Dali Netko zna nešto o Mustafi (nekadašnje okupljalište negdje oko želj. stanice)

Evo što ja znam, smalim zakašnjenjem. : smile01
To je bio disko klub u prizemlju / podrumu zgrade u ulici Milutiuna Butkovića, u vrijeme moje mladosti su tu bile prostorije mjesne zajednice Potok. Tu smo tada dobivali od djeda Mraza naranče i napolitanke. Kad sam bio nešto stariji, ali ne dovoljno star za disko, je tamo radio disko klub Mustafa.

Prethodni

Vrati se na: Općenite rasprave