Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Izlasci

Općeniti razgovori o Rijeci, koji nisu pokriveni drugim rubrikama.
gost

Re: Izlasci

Post broj:#61  PostPostao/la gost » 5.6.2011, 08:05

Istina, naročito petkom, poslije 02:00 nemaš gdje otići, pa su jedini izbor narodnjaci :riganje: u cameleonu ili phanas..

nikola
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 266

Post broj:#62  PostPostao/la nikola » 5.6.2011, 12:37

salsoul napisao:Istina, naročito petkom, poslije 02:00 nemaš gdje otići, pa su jedini izbor narodnjaci :riganje: u cameleonu ili phanas..

A da im pustimo dvajst-dvajsdevet ardita sa nožem u ustima tamo oko 03,00 sati? 8-)
JAPANSKI: リエカ KINESKI: 里耶卡 KOREJSKI: 리예카 GRČKI: Ριέκα HEBREJSKI: רייקה LATINSKI: Tarsatica

gost

Post broj:#63  PostPostao/la gost » 5.6.2011, 13:25

nikola napisao:
salsoul napisao:Istina, naročito petkom, poslije 02:00 nemaš gdje otići, pa su jedini izbor narodnjaci :riganje: u cameleonu ili phanas..

A da im pustimo dvajst-dvajsdevet ardita sa nožem u ustima tamo oko 03,00 sati? 8-)

To bi bilo izrazito korisno.. :evil:

Takvoj zabavi nije mjesto u našem gradu...

Fiamma

Post broj:#64  PostPostao/la Fiamma » 5.6.2011, 13:32

Ja sam jučer bila na Gatu, bilo je krcato. Poslušala sam malo Mandrila i Urbana, a nije mi se dalo ostat i čekat Kirila, on je trebao početi oko 2 (makar me on najviše zanimao).
Iznenadilo me da su dobili dozvolu do 4.30 (tako je barem rekao onaj predstavnih studenata), ali po meni je to u redu. Jedino možda ljudi koji žive u obližnjim kućama nisu bili oduševljeni. A sljedeći vikend je Fiumanka i opet koncertići. :D
Imali su jeftinu cugu, i zanimljivu klopu u ponudi (nekakve ražnjiće, salatice s paštom i sl., zgodno, da nisu uvijek ćevapi na pijatu) :mrgreen:

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 914

Post broj:#65  PostPostao/la Adamić » 21.7.2011, 11:19

Terasa Cluba Boa Rijeka u novom ruhu (Pavlinski trg)
Moram reći da mi se sviđa ! :bravo: :zastava:

Slika

Slika

Slika

Slika
Slika

Fiuman
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 22

Post broj:#66  PostPostao/la Fiuman » 21.7.2011, 11:35

Do Boe je terasa kafića latino, cuga jeftina, usluga super, ove Boe i to sve treba pozatvarati, cuga preskupa, a kao neki fenski...i još najbolje mi je popiti na terasi robne RI, one stare kavane, pogled i onaj stari štih, nema boljeg...

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Post broj:#67  PostPostao/la Adamić » 21.7.2011, 11:49

Najbolje da je prljavo i loše uređeno a cijene su kao svugdje. :pozdrav:
Slika

gost

Post broj:#68  PostPostao/la gost » 21.7.2011, 12:12

Adamić napisao:Najbolje da je prljavo i loše uređeno a cijene su kao svugdje. :pozdrav:

gdje? u Ri?

Fiamma

Post broj:#69  PostPostao/la Fiamma » 21.7.2011, 12:45

Fiuman napisao:..i još najbolje mi je popiti na terasi robne RI, one stare kavane, pogled i onaj stari štih, nema boljeg...

Ni to vise nije ono sto je bilo. Nedavno su taj prostor preuzeli onikoji u Crikvi drze Sabbiu. Ali po samom uredjenju ambijenta nema velike razlike. Tj unutra jesu nesto mijenjali, ali terasa je vise-manje ista.
Fali mi krema u casi sta su je prije imali tamo, bila je super...

nikola
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 266

Post broj:#70  PostPostao/la nikola » 21.7.2011, 13:42

Adamić napisao:Terasa Cluba Boa Rijeka u novom ruhu (Pavlinski trg)
Moram reći da mi se sviđa ! :bravo: :zastava:

Što terasa ili čikse? :mrgreen:
JAPANSKI: リエカ KINESKI: 里耶卡 KOREJSKI: 리예카 GRČKI: Ριέκα HEBREJSKI: רייקה LATINSKI: Tarsatica

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Post broj:#71  PostPostao/la Adamić » 12.11.2011, 16:49

KLUBU NOVO IME I PROGRAM Zrće u Rijeci: u Točku useljava paški Kalypso

Autor: Ivana Kocijan

Slika
Klub će biti otvoren od četvrtka do subote, a posjetitelji mogu očekivati »program karakterističan onom na Zrću, ali i sve što spada u riječku glazbenu alternativu«

RIJEKA Točka, Alter Ego, Mangos, Pasha, Gruw, Točka, a od ove subote – Club Kalypso Zrće Rijeka. Nekad omiljeno rokersko okupljalište, potom narodnjački klub, a onda ponovo mjesto na kojem su nastupali izvođači urbane glazbe, ovog tjedna otvara vrata novim posjetiteljima, s novim imenom i novom programskom koncepcijom.

Kao što mu samo ime kaže, bivša Točka postaje riječka podružnica kluba Kalypso na paškom Zrću. Kako doznajemo od njegovog voditelja Vlade Lovrinova, klub će biti orijentiran na urbanu glazbu, elektroniku i slično. Program kluba koji će biti otvoren od četvrtka do subote, kao i glazba, biti vrlo šarolik. Prema najavama programskog voditelja Marka Milanovića, u klubu na Mlaki posjetitelji mogu očekivati program karakterističan za paški Kalypso, ali i sve što spada u riječku glazbenu alternativu.

– Od prosinca ćemo početi s live nastupima bendova, gostovanjima domaćih i inozemnih DJ-a. Napomenimo i da se Hideout Festival od 2011. godine održava i u Kalypsu na Zrću, a tko je upućen u program Hideouta, zna o čemu pričamo, tako da ćemo vas svako toliko počastiti i polomljenim zvucima glazbe, dodaju voditelji. U ex-Točki jučer nije bilo gotovo nikakvog znaka da će tamo za dva dana započeti nova riječka klupska priča. Na zrcalima još uvijek piše Mangos, interijer još uvijek u fazi uređenja, a karakterističan miris vlage i plijesni širi se prostorijom. No, do subote i velike fešte kojom će Club Kalypso Zrće Rijeka biti pušten u rad sve bi trebalo biti uređeno. Glavna zvijezda otvorenja bit će slovenski DJ Peter Pleser poznatiji kao DJ Pero, a osim njega, za izbor glazbe bit će zadužen i DJ Sale 4 Love i te DJ Shanko.

– Ulaz slobodan, za sve koji nose osmijeh na licu, poručuju iz Kalypsa.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/S ... ki-Kalypso

--------------------------------------------
Slika
Karta iz legendarne Točke.
Slika

Fiamma

Post broj:#72  PostPostao/la Fiamma » 13.11.2011, 23:10

Još jedno mjesto koje me neće vidjeti. A i poprilično sam sigurna da ni to neće jako dugo egzistirati... :kava:

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Post broj:#73  PostPostao/la Adamić » 14.11.2011, 12:33

NA MLACI OTVOREN DISKO KLUB U riječkom Kalypsu bit će dobrih tuluma

Slika

U novom disko klubu orijentiranom na urbanu glazbu, elektroniku i slično, četvrtkom, petkom i subotom posjetitelje očekuje šarolik program, live nastupi bendova, gostovanja domaćih i inozemnih DJ-a

RIJEKA Party za ekipu s osmjehom na licu obilježio je sinoćnje otvaranje novog riječkog mjesta za noćne izlaske – kluba Kalypso Zrće Rijeka.

Uz glazbu koju je birao slovenski DJ Peter Pleser poznatiji kao DJ Pero te DJ Sale 4 Love i DJ Shanko u prostoru bivše Točke zabavljao se popriličan broj posjetitelja koji su što iz znatiželje, što iz želje za disko-atmosferom u prvim satima nedjelje izašli baš u novi klub na Mlaki.

Prema najavama voditelja, dobre tulume u Kalypsu možemo očekivati i u budućnosti. U novom disko klubu orijentiranom na urbanu glazbu, elektroniku i slično, četvrtkom, petkom i subotom posjetitelje očekuje šarolik program, live nastupi bendova, gostovanja domaćih i inozemnih DJ-a, a svi detalji o novim događanjima bit će poznati uskoro.

Autor: Ivana Kocijan
http://www.novilist.hr/Scena/U-rijeckom ... rih-tuluma
Slika

Bocko

Post broj:#74  PostPostao/la Bocko » 14.11.2011, 16:04

Ovdje na slici ima jako malo ljudi

Alen_Rijeka
Baniran
Rijeka, Kvarner i Gorski kotar !
Rijeka, Kvarner i Gorski kotar !

Teme: 8

Post broj:#75  PostPostao/la Alen_Rijeka » 26.11.2011, 19:39

RIJEKA DOBILA SKY BAR

RIJEKA Od ovog tjedna Rijeka je bogatija za još jedno atraktivno mjesto za dnevne i noćne izlaske.

Novo hit-odredište zove se Sky Bar i smješteno je na sedmom katu zgrade na adresi Korzo 11. Iako je s radom počeo u utorak, novi je riječki ugostiteljski objekt u petak za sve nove goste priredio veliki party otvorenja koji je privukao velik broj posjetitelja svih generacija koji su znatiželjno proučavali atraktivno uređen interijer i uživali u još atraktivnijem pogledu na Korzo, Sušak i luku.

Da je kafić nasuprot Gradskoj uri jedna od najljepših lokacija u najstrožem centru grada, složili su se svi oni koji su u petak navečer šetali njegovom velikom terasom. Za izbor glazbe je bio zadužen Mr DJ Marley, a kako smo doznali od voditelja, nakon Nove godine posjetitelje očekuje još bogatiji večernji program uz koncerte i slične sadržaje za urbanu ekipu.

Sve one zbog kojih su dva lifta neprestano bila u pokretu, kafić »na vrhu« Korza privući će i povoljnim cijenama pića, svježim sokovima i ukusnim juhama

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenite rasprave