Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

SPLIT

Gradovi ZAGREB, OSIJEK, SPLIT, ZADAR itd.
gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#211  PostPostao/la gost » 5.9.2013, 17:33

Split danas

MS Serenissima

Build year: 1960
Builder: Trondhjems Mekaniske Verksted Trondheim, Norway
Owner: West Wind - Split, Croatia
Vessel type: Passengers Ship
Gross tonnage: 2,549 tons
Summer DWT: 590 tons
Length: 87 m
Beam: 13 m
Draught: 4.9 m
Former name(s):
- Andrea (Until 2012 Apr)
- Harald Jarl (Until 2002 Jul)
59 cabins
110 guests
Slika

Onda je stiglo društvo MS Silver spirit. Više o njemu na: viewtopic.php?f=127&t=740&p=64310&hilit=silver+spirit#p64310

Slika

Pa je jedan otišao, a onaj drugi ostao sam

Slika

Za kraj Kerumov hotel i križ

Slika

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#212  PostPostao/la gost » 10.9.2013, 12:20

U subotu navečer ide kombinirana ekipa (Rijeka/Split) na Veeeeliki derbi

Slika

Slika

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#213  PostPostao/la gost » 10.9.2013, 21:01

Odlična pozadina :gore :zastava:

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#214  PostPostao/la gost » 10.9.2013, 21:29

Riječanka napisao:Odlična pozadina :gore :zastava:

:nk rijeka: :zastava:

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#215  PostPostao/la gost » 23.9.2013, 23:43

Malo fotki sa utakmice

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#217  PostPostao/la gost » 24.9.2013, 17:48

Još malo sa utakmice. Nadam se da vam ne smeta








gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#218  PostPostao/la gost » 23.10.2013, 13:16

Slika

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#219  PostPostao/la gost » 31.10.2013, 12:25

Osim već poslikanih, pojavilo se par novih cruisera. Ima ih više nego ljetos. Vratili se iz norda u Mediteran.

MS Deutschland

Name: Deutschland
IMO: 9141807
Type: Cruise ship
Tonnage: 22,400 GT 3,460 DWT
Length: 175.30 m
Beam: 23 m
Draught: 5.79 m
Decks: 10 (7 passenger accessible)
Speed: 20 knots (37 km/h)
Capacity: 620 passengers (as built)
520 passengers (as rebuilt 1998)
Operator: Peter Deilmann Reederei
Port of registry: Neustadt in Holstein, Germany
Builder: Howaldtswerke-Deutsche Werft, Kiel, Germany
Launched: January 16, 1998

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#220  PostPostao/la gost » 31.10.2013, 12:32

MS Delphin

Name: Delphin
IMO: 7347536
Flag: Bahamas
Vessel type: Passengers Ship
Pass. lower beds: 470
Gross tonnage: 16.214
Length: 156,24 m
Beam: 21,90 m
Draught: 6,3 m
Service speed 18 knots
Home port: Nassau
Class society: Germanischer Lloyd
Build year: 1975
Builder: Stx Finland Turku , Finland
Refit: 1986/1993/1996/1911/12
last refit 11/12 Viktor Lenac Shipyard in Rijeka, Croatia
Owner: Vishal Cruises Quatre Bornes, Mauritius
Manager: Passat Kreuzfahrten Hamburg, Germany

Slika

A ovo je bilo 26.10. ujutro. Nije cruiser

Slika

Slika

Fiuman
Legenda foruma
Legenda foruma
 
Postovi: 1720
Teme: 22
Pridružen: 23.6.2011, 00:40
Lokacija: Turnić

Re: SPLIT

Post broj:#221  PostPostao/la Fiuman » 31.10.2013, 16:14

Ovaj pačiji rep je katastrofa...uništili brod s tim...mislim estetski...

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#222  PostPostao/la gost » 31.10.2013, 16:46

Još malo friških iz Splita

U prizemlju ove zgrade je lučka kapetanija

Slika

Marmontova ulica

Slika

Konzervatorski odjel u Splitu

Slika

Jedna panorama za kraj

Slikaphotobucket

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#223  PostPostao/la gost » 3.11.2013, 13:28

Bio jedan jučer

Grand Celebration

Podaci o Brodu:

Vrsta broda: Passengers ship
Godina izgradnje: 1987. Kockums Varv AB, Malmö, Sweden
Dužina x širina: 223 m X 32 m
Gaz 7.9
Gross Tonnage: 47263, Nosivost: 6405 t
Brzina (Maks./Prosječna): 18.1 / 13.3 knots
GT (Gross Tonnage): 47262

Slika

Slika

Slika

Slika

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#224  PostPostao/la gost » 17.11.2013, 18:27

Split navečer

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

gost
 

Re: SPLIT

Post broj:#225  PostPostao/la gost » 28.12.2013, 23:34

Malo friških

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Hrvatska gradovi

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost