Dobrodošli na prvi forum o gradu Rijeci i Primorsko-goranskom zavičaju, koji je otvoren za sve ljude na svijetu, bez obzira na nacionalnost, vjeru i porijeklo.

Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Club Alpino Fiumano (Riječko planinarsko društvo) 1885

Dotaknite se neke teme iz bogate povijesti našeg grada. Jedino rubrika "Osobe" vezana je cijeli naš kraj. Pridonesite svojim prilogom da saznamo i naučimo nešto više .
učkarka
Šta da ?
Šta da ?

Teme: 1

Re: Club Alpino Fiumano (Riječko planinarsko društvo) 1885

Post broj:#31  PostPostao/la učkarka » 4.12.2020, 23:11

Lijepi pozdrav svima,

u prostranstvima interneta naletjeh na interesantno istraživanje koje mi se učinilo vrijednim doprinosom ovoj temi pa sam poželjela podijeliti pronađeni materijal...

Radi se o građi koju je prikupila, posložila i ponudila na korištenje internet osoba iza stranice http://www.formula1-dictionary.net/rije ... liano.html, s čijim identitetom nisam upoznata.

Ugodno pretraživanje i saznavanje, a autoru velika hvala na sjajnom materijalu!

Vežičanka
Moderatorica
Moderatorica
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 160

Re: Club Alpino Fiumano (Riječko planinarsko društvo) 1885

Post broj:#32  PostPostao/la Vežičanka » 5.12.2020, 10:20

Znamo mi za to, kao i za neke druge stranice koje se bave riječkom poviješću, također kvalitetne.

Osobno ne smatram da je puki kopi-pejst ili link na neku drugu stranicu neki doprinos temi na ovom forumu. Bar ja ne vidim u tome neku svrhu, svatko može u tražilicu upisati što ga zanima i naći ponekad čak i mnoštvo sadržaja, ponekad manje.

Usput, autor stranice koju navodite je bivši član ovog foruma. Dobra stranica i ja je rado pogledam.

Prethodni

• Similar Topics
    Odgovori
    Pogledano
    Zadnji post

Vrati se na: Povijest